Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
15:59
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
16:01
Gajowa (NŻ)
16:02
Lotnik
16:03
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
16:05
Waryńskiego
Szpital
16:07
Staszica
Staszica
16:09
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
16:10
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum
16:13
3
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
16:15
5
min
Batorego szkoła
16:18
8
min
Źródlana
16:20
10
min
Rzeźniczaka
16:21
11
min
Rondo Batorego
16:23
13
min
Os. Na Olimpie
16:24
14
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
16:26
16
min
Os. Czarkowo
16:27
17
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
16:28
18
min
Łężyca Kwiatowa
16:30
20
min
Łężyca Dolna
16:31
21
min
Łężyca
16:32
22
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454