Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
06.12.2023
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
14:59
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
15:01
Gajowa (NŻ)
15:02
0
min
Lotnik
15:03
1
min
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
15:05
3
min
Waryńskiego
Szpital
15:07
5
min
Staszica
Staszica
15:09
7
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
15:10
8
min
Boh. Westerplatte
Centrum
15:13
11
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
15:15
13
min
Batorego szkoła
15:18
16
min
Źródlana
15:20
18
min
Rzeźniczaka
15:21
19
min
Rondo Batorego
15:23
21
min
Os. Na Olimpie
15:24
22
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
15:26
24
min
Os. Czarkowo
15:27
25
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
15:28
26
min
Łężyca Kwiatowa
15:30
28
min
Łężyca Dolna
15:31
29
min
Łężyca
15:32
30
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454