1 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: CHYNÓW PRZYSTANEK: Strumykowa (137) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.29A | 5.30A | 5.40A | 6.10A | 6.29A | 6.45A | 7.00A | 7.15A | 7.30A | 7.45A | 8.00 | 8.15 | 8.30 | 8.45A | 9.00 | 9.15 | 9.32A | 9.52 | 10.12 | 10.32 | 10.52 | 11.12 | 11.32 | 11.52 | 12.12 | 12.32 | 12.52 | 13.12 | 13.30A | 13.45 | 14.00 | 14.15 | 14.30 | 14.45 | 15.00 | 15.15 | 15.30 | 15.45 | 16.00 | 16.15 | 16.30 | 16.45 | 17.00 | 17.14 | 17.31 | 17.51 | 18.11 | 18.31 | 19.01 | 19.30 | 20.00 | 20.30 | 21.00 | 21.30A | 22.00 | 22.40B | |
Soboty: | 5.34A | 5.35A | 6.00 | 6.30 | 7.00 | 7.30 | 8.00 | 8.31 | 9.01 | 9.31 | 10.01 | 10.31 | 11.01 | 11.31 | 12.01 | 12.31 | 13.01 | 13.31A | 14.01 | 14.31 | 15.01 | 15.31 | 16.01 | 16.31 | 17.01 | 17.30 | 18.00 | 18.30 | 19.00 | 19.30 | 20.00 | 20.30 | 21.00 | 21.30A | 22.00 | 22.40C |
Niedziele i święta: | 5.35A | 6.30 | 7.00 | 7.30 | 8.00 | 8.31 | 9.01 | 9.31 | 10.01 | 10.31 | 11.01 | 11.31 | 12.01 | 12.31 | 13.01 | 13.31A | 14.01 | 14.31 | 15.01 | 15.31 | 16.01 | 16.31 | 17.01 | 17.30 | 18.00 | 18.30 | 19.00 | 19.30 | 20.00 | 20.30 | 21.00 | 21.30A | 22.00 | 22.40 | |
A - kurs przez: Lug B - kurs przez: Lug, Lumel C - kurs przez: Lug, Stelmet, Lumel
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|