Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
06.12.2023
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
14:29
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
14:31
Gajowa (NŻ)
14:32
Lotnik
14:33
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
14:35
Waryńskiego
Szpital
14:37
Staszica
Staszica
14:39
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
14:40
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum
14:43
3
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
14:45
5
min
Batorego szkoła
14:48
8
min
Źródlana
14:50
10
min
Rzeźniczaka
14:51
11
min
Rondo Batorego
14:53
13
min
Os. Na Olimpie
14:54
14
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
14:56
16
min
Os. Czarkowo
14:57
17
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
14:58
18
min
Łężyca Kwiatowa
15:00
20
min
Łężyca Dolna
15:01
21
min
Łężyca
15:02
22
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454