8 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: OS.ŚLĄSKIE PRZYSTANEK: Os. Pomorskie - Kościół (348) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.21 | 5.43 | 6.03 | 6.23 | 6.39 | 6.54 | 7.09 | 7.24 | 7.39 | 7.54 | 8.10 | 8.25 | 8.40 | 8.55 | 9.10 | 9.25 | 9.43 | 10.03 | 10.23 | 10.43 | 11.03 | 11.23 | 11.43 | 12.03 | 12.23 | 12.43 | 13.03 | 13.23 | 13.40 | 13.55 | 14.10 | 14.25 | 14.40 | 14.55 | 15.10 | 15.25 | 15.40 | 15.55 | 16.10 | 16.25 | 16.40 | 16.55 | 17.09 | 17.24 | 17.42 | 18.02 | 18.22 | 18.47 | 19.16 | 19.46 | 20.16 | 20.46 | 21.16 | 21.46 | 22.16 | 22.46 | |
Soboty: | 5.45 | 6.15 | 6.46 | 7.16 | 7.46 | 8.16 | 8.46 | 9.16 | 9.46 | 10.16 | 10.46 | 11.16 | 11.46 | 12.16 | 12.46 | 13.16 | 13.46 | 14.16 | 14.46 | 15.16 | 15.46 | 16.16 | 16.46 | 17.16 | 17.46 | 18.16 | 18.46 | 19.16 | 19.46 | 20.16 | 20.46 | 21.16 | 21.46 | 22.16 | 22.46 | |
Niedziele i święta: | 5.18 | 6.46 | 7.16 | 7.46 | 8.16 | 8.46 | 9.16 | 9.46 | 10.16 | 10.46 | 11.16 | 11.46 | 12.16 | 12.46 | 13.16 | 13.46 | 14.16 | 14.46 | 15.16 | 15.46 | 16.16 | 16.46 | 17.16 | 17.46 | 18.16 | 18.46 | 19.16 | 19.46 | 20.16 | 20.46 | 21.16 | 21.46 | 22.16 | 22.46 | |
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|