27 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: DWORZEC GŁÓWNY PRZYSTANEK: Ogród Botaniczny (214) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.07 | 5.56 | 6.26A | 6.56A | 7.26A | 7.56A | 8.26A | 8.56A | 9.53 | 10.33 | 11.13 | 11.53 | 12.33 | 13.13A | 13.56A | 14.26A | 14.56A | 15.26A | 15.56A | 16.26A | 16.56A | 17.18A | 17.53 | 18.23 | 19.27 | 20.21 | 21.21 | 22.26 | 23.03z | |
Soboty: | 5.12 | 6.26 | 7.21 | 8.21 | 9.21 | 10.21 | 11.21 | 12.21 | 13.21 | 14.26 | 15.21 | 16.21 | 17.21 | 18.21 | 19.21 | 21.21 | 22.26 | 23.03z |
Niedziele i święta: | 6.21 | 8.21 | 9.21 | 10.21 | 11.21 | 12.21 | 13.21 | 14.26 | 15.21 | 16.21 | 17.21 | 18.21 | 19.21 | 21.21 | 22.01 | |
A - kurs tylko do przystanku DWORZEC GŁÓWNY z - kurs skrócony do przystanku Elektrociepłownia (do przyst. Dąbrówki po trasie)
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|