1 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: CHYNÓW PRZYSTANEK: Jałowcowa (346) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.14A | 5.54A | 6.13A | 6.27A | 6.41A | 6.56A | 7.11A | 7.26A | 7.41 | 7.56 | 8.11 | 8.26A | 8.41 | 8.56 | 9.13A | 9.33 | 9.53 | 10.13 | 10.33 | 10.53 | 11.13 | 11.33 | 11.53 | 12.13 | 12.33 | 12.53 | 13.11A | 13.26 | 13.41 | 13.56 | 14.11 | 14.26 | 14.41 | 14.56 | 15.11 | 15.26 | 15.41 | 15.56 | 16.11 | 16.26 | 16.41 | 16.56 | 17.13 | 17.33 | 17.53 | 18.13 | 18.43 | 19.15 | 19.45 | 20.15 | 20.45 | 21.15A | 21.45 | 22.25B |
Soboty: | 5.20A | 5.45 | 6.15 | 6.45 | 7.15 | 7.45 | 8.14 | 8.44 | 9.14 | 9.44 | 10.14 | 10.44 | 11.14 | 11.44 | 12.14 | 12.44 | 13.14A | 13.44 | 14.14 | 14.44 | 15.14 | 15.44 | 16.14 | 16.44 | 17.15 | 17.45 | 18.15 | 18.45 | 19.15 | 19.45 | 20.15 | 20.45 | 21.15A | 21.45 | 22.25C | |
Niedziele i święta: | 5.21A | 6.15 | 6.45 | 7.15 | 7.45 | 8.15 | 8.45 | 9.15 | 9.45 | 10.15 | 10.45 | 11.15 | 11.45 | 12.15 | 12.45 | 13.15A | 13.45 | 14.15 | 14.45 | 15.15 | 15.45 | 16.15 | 16.45 | 17.15 | 17.45 | 18.15 | 18.45 | 19.15 | 19.45 | 20.15 | 20.45 | 21.15A | 21.45 | 22.25 | |
A - kurs przez: Lug B - kurs przez: Lug, Lumel C - kurs przez: Lug, Stelmet, Lumel
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|