19 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: OS.CZARKOWO PRZYSTANEK: Rzeźniczaka (125) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 4.49A | 5.07A | 5.26 | 5.46A | 6.06 | 6.26A | 6.47A | 7.05 | 7.20A | 7.35 | 7.50A | 8.05 | 8.20A | 8.35 | 8.50A | 9.05 | 9.20 | 9.35 | 9.47A | 10.07 | 10.27 | 10.47A | 11.07 | 11.27 | 11.47A | 12.07 | 12.27 | 12.47A | 13.05 | 13.20 | 13.36 | 13.51A | 14.06 | 14.21A | 14.36 | 14.51A | 15.06 | 15.21A | 15.36 | 15.51A | 16.06 | 16.21A | 16.36 | 16.51A | 17.05 | 17.27A | 17.47 | 18.07 | 18.27 | 18.47A | 19.12 | 19.42A | 20.12 | 20.42A | 21.12 | 21.42A | 22.12 | 22.42A | |
Soboty: | 4.49 | 5.42 | 6.12A | 6.42 | 7.12 | 7.42A | 8.13 | 8.43A | 9.13 | 9.43A | 10.13 | 10.43A | 11.13 | 11.43A | 12.13 | 12.43A | 13.13 | 13.42 | 14.12 | 14.42A | 15.12 | 15.42 | 16.12 | 16.42A | 17.12 | 17.42 | 18.12 | 18.42A | 19.12 | 19.42 | 20.12 | 20.42A | 21.12 | 21.42 | 22.12 | 22.42A |
Niedziele i święta: | 6.16 | 6.42 | 7.12 | 7.42 | 8.12 | 8.42A | 9.12 | 9.42 | 10.12 | 10.42A | 11.12 | 11.42A | 12.12 | 12.42A | 13.12 | 13.42 | 14.12 | 14.42A | 15.12 | 15.42 | 16.12 | 16.42A | 17.12 | 17.42 | 18.12 | 18.42A | 19.12 | 19.42 | 20.12 | 20.42A | 21.12 | 21.42 | 22.12 | 22.42A | |
A - kurs do: ŁĘŻYCA
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|