44 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: JĘDRZYCHÓW PRZYSTANEK: Botaniczna (223) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.06 | 5.55 | 6.19 | 6.47 | 7.18 | 7.48 | 7.53B | 8.17 | 8.32B | 8.47 | 9.17 | 9.58 | 10.38 | 11.18 | 11.58A | 12.38 | 13.17A | 13.48 | 14.18A | 14.48 | 15.20A | 15.50A | 16.20A | 16.50A | 17.18 | 18.09A | 19.08 | 20.07A | 21.06 | 22.05 | |
Soboty: | 6.20 | 7.07 | 8.07 | 9.08 | 10.08 | 11.08 | 12.08 | 13.08 | 14.08 | 15.08 | 16.08 | 17.08 | 18.07 | 19.07 | 20.07 | 21.06 | 22.05 | |
Niedziele i święta: | 6.36 | 7.07 | 8.07 | 9.07 | 10.07 | 11.07 | 12.07 | 13.07 | 14.07 | 15.07 | 16.07 | 17.07 | 18.07 | 19.07 | 20.07 | 21.06 | 22.05 | |
A - kurs przez Os.Kwiatowe
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|