1 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: CHYNÓW PRZYSTANEK: Kożuchowska PSP (209) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.16A | 5.56A | 6.15A | 6.29A | 6.44A | 6.59A | 7.14A | 7.29A | 7.44 | 7.59 | 8.14 | 8.29A | 8.44 | 8.59 | 9.16A | 9.36 | 9.56 | 10.16 | 10.36 | 10.56 | 11.16 | 11.36 | 11.56 | 12.16 | 12.36 | 12.56 | 13.14A | 13.29 | 13.44 | 13.59 | 14.14 | 14.29 | 14.44 | 14.59 | 15.14 | 15.29 | 15.44 | 15.59 | 16.14 | 16.29 | 16.44 | 16.59 | 17.16 | 17.36 | 17.56 | 18.16 | 18.46 | 19.17 | 19.47 | 20.17 | 20.47 | 21.17A | 21.47 | 22.27B |
Soboty: | 5.22A | 5.47 | 6.17 | 6.47 | 7.17 | 7.47 | 8.16 | 8.46 | 9.16 | 9.46 | 10.16 | 10.46 | 11.16 | 11.46 | 12.16 | 12.46 | 13.16A | 13.46 | 14.16 | 14.46 | 15.16 | 15.46 | 16.16 | 16.46 | 17.17 | 17.47 | 18.17 | 18.47 | 19.17 | 19.47 | 20.17 | 20.47 | 21.17A | 21.47 | 22.27C | |
Niedziele i święta: | 5.23A | 6.17 | 6.47 | 7.17 | 7.47 | 8.17 | 8.47 | 9.17 | 9.47 | 10.17 | 10.47 | 11.17 | 11.47 | 12.17 | 12.47 | 13.17A | 13.47 | 14.17 | 14.47 | 15.17 | 15.47 | 16.17 | 16.47 | 17.17 | 17.47 | 18.17 | 18.47 | 19.17 | 19.47 | 20.17 | 20.47 | 21.17A | 21.47 | 22.27 | |
A - kurs przez: Lug B - kurs przez: Lug, Lumel C - kurs przez: Lug, Stelmet, Lumel
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|