1 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: CHYNÓW PRZYSTANEK: Jędrzychów (204) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.08A | 5.48A | 6.07A | 6.21A | 6.35A | 6.50A | 7.05A | 7.20A | 7.35 | 7.50 | 8.05 | 8.20A | 8.35 | 8.50 | 9.07A | 9.27 | 9.47 | 10.07 | 10.27 | 10.47 | 11.07 | 11.27 | 11.47 | 12.07 | 12.22D | 12.47 | 13.05A | 13.20 | 13.35 | 13.50 | 14.05 | 14.20 | 14.35 | 14.50 | 15.05 | 15.20 | 15.35 | 15.50 | 16.05 | 16.20 | 16.30D | 16.50 | 17.07 | 17.27 | 17.47 | 18.07 | 18.37 | 19.04D | 19.39 | 20.09 | 20.39 | 21.09A | 21.39 | 22.19B |
Soboty: | 5.14A | 5.39 | 6.09 | 6.39 | 7.09 | 7.39 | 8.08 | 8.38 | 9.08 | 9.38 | 10.08 | 10.38 | 11.08 | 11.38 | 12.03D | 12.38 | 13.08A | 13.38 | 14.08 | 14.38 | 15.08 | 15.38 | 16.03D | 16.38 | 17.09 | 17.39 | 18.09 | 18.39 | 19.04D | 19.39 | 20.09 | 20.39 | 21.09A | 21.39 | 22.19C | |
Niedziele i święta: | 5.15A | 6.09 | 6.39 | 7.09 | 7.39 | 8.09 | 8.39 | 9.09 | 9.39 | 10.09 | 10.39 | 11.09 | 11.39 | 12.04D | 12.39 | 13.09A | 13.39 | 14.09 | 14.39 | 15.09 | 15.39 | 16.04D | 16.39 | 17.09 | 17.39 | 18.09 | 18.39 | 19.04D | 19.39 | 20.09 | 20.39 | 21.09A | 21.39 | 22.19 | |
A - kurs przez: Lug B - kurs przez: Lug, Lumel C - kurs przez: Lug, Stelmet, Lumel D - kurs tylko do przystanku: DWORZEC GŁÓWNY
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|