1 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: CHYNÓW PRZYSTANEK: Jastrzębia (138) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.41 | 5.42 | 5.52 | 6.22 | 6.41 | 6.58 | 7.13 | 7.28 | 7.43 | 7.58 | 8.03 | 8.18 | 8.33 | 8.57 | 9.03 | 9.18 | 9.44 | 9.55 | 10.15 | 10.35 | 10.55 | 11.15 | 11.35 | 11.55 | 12.15 | 12.35 | 12.55 | 13.15 | 13.42 | 13.48 | 14.03 | 14.18 | 14.33 | 14.48 | 15.06 | 15.21 | 15.36 | 15.51 | 16.06 | 16.21 | 16.36 | 16.51 | 17.03 | 17.17 | 17.34 | 17.54 | 18.14 | 18.34 | 19.04 | 19.33 | 20.03 | 20.33 | 21.03 | 21.42 | 22.03 | 22.43B | |
Soboty: | 5.46 | 6.03 | 6.33 | 7.03 | 7.33 | 8.03 | 8.34 | 9.04 | 9.34 | 10.04 | 10.34 | 11.04 | 11.34 | 12.04 | 12.34 | 13.04 | 13.43 | 14.04 | 14.34 | 15.04 | 15.34 | 16.04 | 16.34 | 17.04 | 17.33 | 18.03 | 18.33 | 19.03 | 19.33 | 20.03 | 20.33 | 21.03 | 21.42 | 22.03 | 22.43C | |
Niedziele i święta: | 5.46 | 6.33 | 7.03 | 7.33 | 8.03 | 8.34 | 9.04 | 9.34 | 10.04 | 10.34 | 11.04 | 11.34 | 12.04 | 12.34 | 13.04 | 13.43 | 14.04 | 14.34 | 15.04 | 15.34 | 16.04 | 16.34 | 17.04 | 17.33 | 18.03 | 18.33 | 19.03 | 19.33 | 20.03 | 20.33 | 21.03 | 21.42 | 22.03 | 22.43 | |
B - kurs przez: Lug, Lumel C - kurs przez: Lug, Stelmet, Lumel
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|