0 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: WROCŁAWSKA PRZYSTANEK: Ogród Botaniczny (214) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.06A | 5.08A | 5.26 | 5.46 | 6.06A | 6.20 | 6.33 | 6.48 | 7.03 | 7.18 | 7.33 | 7.48 | 8.03 | 8.18 | 8.33 | 8.37z | 8.48 | 9.03 | 9.17z | 9.23 | 9.43 | 10.03 | 10.23 | 10.43 | 11.03 | 11.23 | 11.43 | 12.03 | 12.23 | 12.43 | 13.02A | 13.03A | 13.18 | 13.33 | 13.48 | 14.03A | 14.18 | 14.33 | 14.48 | 15.03A | 15.18 | 15.33 | 15.48 | 16.03 | 16.18 | 16.33 | 16.48 | 17.03A | 17.23 | 17.43 | 18.03 | 18.18z | 18.33 | 18.38z | 18.58z | 19.06 | 19.36 | 20.06 | 20.36 | 21.06A | 21.36 | 22.06 | |
Soboty: | 5.06A | 5.36 | 6.06 | 6.36 | 7.06 | 7.36 | 8.06 | 8.36 | 9.06 | 9.36 | 10.06 | 10.35 | 11.05 | 11.35 | 12.05 | 12.35 | 12.57A | 13.12 | 13.35 | 14.05 | 14.35 | 15.05 | 15.35 | 16.05 | 16.35 | 17.05 | 17.36 | 18.06 | 18.36 | 19.06 | 19.36 | 20.06 | 20.36 | 21.06A | 21.36 | 22.06 |
Niedziele i święta: | 5.09A | 6.07 | 6.36 | 7.06 | 7.36 | 8.06 | 8.36 | 9.06 | 9.36 | 10.06 | 10.36 | 11.06 | 11.36 | 12.06 | 12.36 | 12.58A | 13.13 | 13.36 | 14.06 | 14.36 | 15.06 | 15.36 | 16.06 | 16.36 | 17.06 | 17.36 | 18.06 | 18.36 | 19.06 | 19.36 | 20.06 | 20.36 | 21.06A | 21.36 | 22.06z | |
A - od ul.Wrocławskiej kurs wydłużony przez Park Technologiczny do: PKP NOWY KISIELIN z - kurs skrócony do przystanku Elektrociepłownia (do przyst. Dąbrówki po trasie)
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|