Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
06.12.2023
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
wszystkie odjazdy z tego przystanku
plan komunikacji miejskiej
Wszystkie odjazdy z przystanku:
Palmiarnia
(38)
Wykaz odjazdów na dzień:
powszedni szkolny
|
powszedni w ferie i wakacje
|
sobota
|
niedziela i święto
4:26
30
»
BARCIKOWICE
4:59
30
»
BARCIKOWICE
5:02
14
»
OS. ŚLĄSKIE
5:17
6
»
BRANIBORSKA
5:19
30
»
ŁUGOWO
5:21
14
»
OS. ŚLĄSKIE
5:23
1
»
JĘDRZYCHÓW
5:27
101
»
PALMIARNIA P+R
5:43
14
»
OS. ŚLĄSKIE
5:45
1
»
JĘDRZYCHÓW
5:51
14
»
OS. ŚLĄSKIE
5:53
12
»
LECHITÓW
6:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
6:07
101
»
PALMIARNIA P+R
6:08
30
»
BARCIKOWICE
6:09
6
»
BRANIBORSKA
6:12
14
»
OS. ŚLĄSKIE
6:18
30
»
DRZONKÓW
6:27
101
»
PALMIARNIA P+R
6:27
14
»
OS. ŚLĄSKIE
6:28
30
»
ŁUGOWO
6:30
1
»
JĘDRZYCHÓW
6:43
14
»
OS. ŚLĄSKIE
6:45
10
»
DRZONKÓW
6:47
101
»
PALMIARNIA P+R
6:47
1
»
JĘDRZYCHÓW
6:52
12
»
LECHITÓW
6:58
14
»
OS. ŚLĄSKIE
6:59
30
»
DRZONKÓW
7:04
1
»
JĘDRZYCHÓW
7:07
101
»
PALMIARNIA P+R
7:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
7:19
1
»
JĘDRZYCHÓW
7:22
30
»
BARCIKOWICE
7:27
101
»
PALMIARNIA P+R
7:28
14
»
OS. ŚLĄSKIE
7:34
1
»
JĘDRZYCHÓW
7:35
6
»
BRANIBORSKA
7:36
29
»
OS. CZARKOWO
7:37
10
»
DRZONKÓW
7:43
14
»
OS. ŚLĄSKIE
7:47
101
»
PALMIARNIA P+R
7:48
12
»
LECHITÓW
7:49
1
»
JĘDRZYCHÓW
7:58
14
»
OS. ŚLĄSKIE
8:04
1
»
JĘDRZYCHÓW
8:07
101
»
PALMIARNIA P+R
8:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
8:19
1
»
JĘDRZYCHÓW
8:22
30
»
ŁUGOWO
8:27
101
»
PALMIARNIA P+R
8:28
14
»
OS. ŚLĄSKIE
8:34
1
»
JĘDRZYCHÓW
8:36
29
»
OS. CZARKOWO
8:37
10
»
DRZONKÓW
8:43
14
»
OS. ŚLĄSKIE
8:44
6
»
BRANIBORSKA
8:47
101
»
PALMIARNIA P+R
8:49
1
»
JĘDRZYCHÓW
8:51
12
»
LECHITÓW
8:58
14
»
OS. ŚLĄSKIE
9:01
30
»
BARCIKOWICE
9:04
1
»
JĘDRZYCHÓW
9:07
101
»
PALMIARNIA P+R
9:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
9:19
1
»
JĘDRZYCHÓW
9:21
10
»
DRZONKÓW
9:33
14
»
OS. ŚLĄSKIE
9:34
1
»
JĘDRZYCHÓW
9:36
29
»
OS. CZARKOWO
9:37
101
»
PALMIARNIA P+R
9:41
30
»
ŁUGOWO
9:49
1
»
JĘDRZYCHÓW
9:51
12
»
LECHITÓW
9:53
14
»
OS. ŚLĄSKIE
10:04
6
»
BRANIBORSKA
10:07
101
»
PALMIARNIA P+R
10:07
1
»
JĘDRZYCHÓW
10:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
10:21
30
»
BARCIKOWICE
10:27
1
»
JĘDRZYCHÓW
10:33
14
»
OS. ŚLĄSKIE
10:37
101
»
PALMIARNIA P+R
10:40
29
»
OS. CZARKOWO
10:41
10
»
DRZONKÓW
10:47
1
»
JĘDRZYCHÓW
10:53
14
»
OS. ŚLĄSKIE
11:01
30
»
ŁUGOWO
11:07
101
»
PALMIARNIA P+R
11:07
1
»
JĘDRZYCHÓW
11:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
11:21
10
»
DRZONKÓW
11:24
6
»
BRANIBORSKA
11:27
1
»
JĘDRZYCHÓW
11:33
14
»
OS. ŚLĄSKIE
11:37
101
»
PALMIARNIA P+R
11:41
30
»
BARCIKOWICE
11:47
1
»
JĘDRZYCHÓW
11:51
12
»
LECHITÓW
11:53
14
»
OS. ŚLĄSKIE
12:00
29
»
OS. CZARKOWO
12:07
101
»
PALMIARNIA P+R
12:07
1
»
JĘDRZYCHÓW
12:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
12:21
30
»
BARCIKOWICE
12:27
1
»
JĘDRZYCHÓW
12:33
14
»
OS. ŚLĄSKIE
12:37
101
»
PALMIARNIA P+R
12:41
10
»
DRZONKÓW
12:44
6
»
BRANIBORSKA
12:47
1
»
JĘDRZYCHÓW
12:53
14
»
OS. ŚLĄSKIE
13:01
30
»
ŁUGOWO
13:04
1
»
JĘDRZYCHÓW
13:05
14
»
OS. ŚLĄSKIE
13:07
101
»
PALMIARNIA P+R
13:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
13:16
10
»
DRZONKÓW
13:16
29
»
OS. CZARKOWO
13:19
1
»
JĘDRZYCHÓW
13:29
14
»
OS. ŚLĄSKIE
13:31
30
»
BARCIKOWICE
13:34
1
»
JĘDRZYCHÓW
13:37
101
»
PALMIARNIA P+R
13:43
14
»
OS. ŚLĄSKIE
13:50
1
»
JĘDRZYCHÓW
13:53
12
»
LECHITÓW
13:53
30
»
ŁUGOWO
13:58
14
»
OS. ŚLĄSKIE
14:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
14:05
6
»
BRANIBORSKA
14:07
101
»
PALMIARNIA P+R
14:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
14:16
29
»
OS. CZARKOWO
14:20
1
»
JĘDRZYCHÓW
14:23
30
»
BARCIKOWICE
14:27
101
»
PALMIARNIA P+R
14:28
14
»
OS. ŚLĄSKIE
14:35
1
»
JĘDRZYCHÓW
14:38
10
»
DRZONKÓW
14:43
14
»
OS. ŚLĄSKIE
14:47
101
»
PALMIARNIA P+R
14:50
1
»
JĘDRZYCHÓW
14:53
12
»
LECHITÓW
14:53
30
»
ŁUGOWO
14:58
14
»
OS. ŚLĄSKIE
15:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
15:07
101
»
PALMIARNIA P+R
15:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
15:17
29
»
OS. CZARKOWO
15:20
1
»
JĘDRZYCHÓW
15:21
6
»
BRANIBORSKA
15:23
30
»
BARCIKOWICE
15:27
101
»
PALMIARNIA P+R
15:28
14
»
OS. ŚLĄSKIE
15:35
1
»
JĘDRZYCHÓW
15:38
10
»
DRZONKÓW
15:43
14
»
OS. ŚLĄSKIE
15:47
101
»
PALMIARNIA P+R
15:50
1
»
JĘDRZYCHÓW
15:53
12
»
LECHITÓW
15:53
30
»
ŁUGOWO
15:58
14
»
OS. ŚLĄSKIE
16:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
16:07
101
»
PALMIARNIA P+R
16:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
16:20
1
»
JĘDRZYCHÓW
16:23
30
»
BARCIKOWICE
16:27
101
»
PALMIARNIA P+R
16:28
14
»
OS. ŚLĄSKIE
16:35
1
»
JĘDRZYCHÓW
16:36
29
»
OS. CZARKOWO
16:38
10
»
DRZONKÓW
16:43
14
»
OS. ŚLĄSKIE
16:46
6
»
BRANIBORSKA
16:47
101
»
PALMIARNIA P+R
16:50
1
»
JĘDRZYCHÓW
16:53
12
»
LECHITÓW
16:53
30
»
ŁUGOWO
16:58
14
»
OS. ŚLĄSKIE
17:06
1
»
JĘDRZYCHÓW
17:07
101
»
PALMIARNIA P+R
17:12
14
»
OS. ŚLĄSKIE
17:21
30
»
BARCIKOWICE
17:26
1
»
JĘDRZYCHÓW
17:32
14
»
OS. ŚLĄSKIE
17:36
10
»
DRZONKÓW
17:37
101
»
PALMIARNIA P+R
17:46
1
»
JĘDRZYCHÓW
17:50
12
»
LECHITÓW
17:51
30
»
ŁUGOWO
17:52
14
»
OS. ŚLĄSKIE
17:59
29
»
OS. CZARKOWO
18:02
6
»
BRANIBORSKA
18:06
1
»
JĘDRZYCHÓW
18:07
101
»
PALMIARNIA P+R
18:12
14
»
OS. ŚLĄSKIE
18:20
30
»
BARCIKOWICE
18:26
1
»
JĘDRZYCHÓW
18:29
14
»
OS. ŚLĄSKIE
18:37
101
»
PALMIARNIA P+R
18:40
10
»
DRZONKÓW
18:46
1
»
JĘDRZYCHÓW
18:59
14
»
OS. ŚLĄSKIE
19:00
30
»
ŁUGOWO
19:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
19:07
101
»
PALMIARNIA P+R
19:12
29
»
OS. CZARKOWO
19:13
12
»
LECHITÓW
19:18
6
»
BRANIBORSKA
19:29
14
»
OS. ŚLĄSKIE
19:35
1
»
JĘDRZYCHÓW
19:37
101
»
PALMIARNIA P+R
19:59
14
»
OS. ŚLĄSKIE
20:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
20:07
101
»
PALMIARNIA P+R
20:12
29
»
OS. CZARKOWO
20:19
30
»
BARCIKOWICE
20:29
14
»
OS. ŚLĄSKIE
20:35
1
»
JĘDRZYCHÓW
20:47
101
»
PALMIARNIA P+R
20:59
14
»
OS. ŚLĄSKIE
21:03
12
»
LECHITÓW
21:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
21:14
29
»
OS. CZARKOWO
21:21
30
»
ŁUGOWO
21:27
101
»
PALMIARNIA P+R
21:29
14
»
OS. ŚLĄSKIE
21:35
1
»
JĘDRZYCHÓW
21:59
14
»
OS. ŚLĄSKIE
22:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
22:29
14
»
OS. ŚLĄSKIE
22:35
1
»
JĘDRZYCHÓW
22:41
30
»
BARCIKOWICE
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454